O Nas

Fabryka Substancji Zapachowych „POLLENA-AROMA®” Sp. z o.o.

POLLENA-AROMA®,  Lider Polskiego Biznesu (BCC 2000), od 1956 roku największa w Polsce firma, produkująca kompozycje zapachowe, aromaty spożywcze, olejki eteryczne do aromaterapii i kosmetyki naturalne z serii Dr Beta® jest do Państwa dyspozycji. Kadra najlepszych specjalistów – perfumiarze, aromaciarze, kosmetolodzy są w stanie rozwiązać wszelkie problemy techniczne i technologiczne a handlowcy ustalić najdogodniejsze dla Państwa warunki dostaw.

W 2013 roku w nowym zakładzie produkcyjnym uruchomiliśmy najnowocześniejsze w Europie, w pełni automatyczne instalacje do produkcji, w warunkach spełniających wszelkie wymagania GMP, HACCP i dyrektyw Unii Europejskiej.

W 2016 roku obchodziliśmy jubileusz 60 lat istnienia firmy „AROMA®” i 25 lat istnienia spółki „POLLENA-AROMA®” Sp. z o.o.Idealne połączenie tradycji i nowoczesności to nasz najmocniejszy atut. Najwyższa jakość wyrobów, najlepsza obsługa, pełna informacja, wyprzedzanie życzeń i maksymalna satysfakcja Szanownych Odbiorców to nasze cele i zadania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Czekamy na kontakt i zapraszamy.


Michael Reiss
Prezes Zarządu

Film o Aromie
Historia
Kadra
Jakość Aromy

Dodaj komentarz

Tworzymy od 1956 r.