Współpraca

Marki Prywatne

Bogate doświadczenie naszych specjalistów i technologów pozwala nam oferować opracowanie i wdrożenie receptur technologii różnych wyrobów perfumeryjno-kosmetycznych i chemii gospodarczej. W zakresie najnowszych technologii korzystamy ze współpracy z Wyższą Szkołą Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, gdzie wykładają również nasi pracownicy.Wśród wielu wyróżnień zostaliśmy również uhonorowani „Medalem Europejskim” za produkcję pod markami prywatnymi.

Nasz unikalny potencjał badawczy, wdrożeniowy i produkcyjny umożliwia bardzo szeroki zakres prac związanych z pomocą innym, niezależnym przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesu.

Na życzenie PT Klientów możemy również produkować zamówione wyroby „in bulk” do konfekcjonowania przez odbiorcę pod jego własną marką i we własnych opakowaniach, lub też konfekcjonować zamówiony wyrób w opakowania detaliczne. Naszą szczególną specjalnością są wyroby niszowe, wysokiej jakości, naturalne, ekologiczne, organiczne itp.

Do tej grupy zaliczamy również Perfumy skrojone na miarę.

Współpraca

Jak powiedziano we wstępie asortyment preparatów, które możemy opracować i produkować w tej grupie zależy wyłącznie od potrzeb PT Klientów z tym, że nie podejmujemy detalicznej produkcji masowej, wymagających automatycznych linii do konfekcjonowania. Tego typu wyroby dostarczamy w opakowaniach zbiorczych – beczki 180 l, kontenery 1000 l lub inne uzgodnione opakowania.W tym zakresie oferujemy m. in.:

  • opracowanie nowych produktów
  • doradztwo w zakresie dopuszczenia do obrotu
  • współudział w tworzeniu koncepcji marketingowej
  • produkcję, również krótkich serii

Szczególną uwagę poświęcamy wyjątkowości produktów dając Państwu możliwość stworzenia niepowtarzalnej oferty.

Przykłady:

  • Płyn przeciw komarom i kleszczom
  • Płyn antyseptyczny do rąk
  • Żel do masażu

Perfumy skrojone na miarę
Zapytaj o szczegóły

Dodaj komentarz

Tworzymy od 1956 r.