O kompozycjach

Kompozycje zapachowe to dzieła sztuki, a ich kreowanie to twórczość tak trudna i piękna jak malowanie obrazów czy komponowanie muzyki. Nie bez powodu w języku perfumerii używa się określeń z dziedziny muzyki. Z „nut”, tworzymy „akordy”.
Nasze kompozycje muszą charakteryzować się „harmonią”. Nasz najmocniejszy atut to perfumiarze – twórcy kompozycji zapachowych. Mamy najlepszych w Polsce a ci, którzy pracują u naszych szanownych konkurentów, to nasi uczniowie. Szkoła perfumerii przy POLLENA-AROMA® kształci perfumiarzy – stypendystów UNIDO.

„POLLENA-AROMA®” jest od ponad 50 lat producentem kompozycji zapachowych do kosmetyków i chemii gospodarczej oraz wszelkich innych celów. Służy temu wiedza i doświadczenie najlepszych polskich perfumiarzy z naszego Laboratorium Zapachowego, którzy tworzą zarówno typowe jak i wyrafinowane, nowoczesne kompozycje zapachowe. Te dzieła sztuki perfumeryjnej są następnie produkowane w najnowocześniejszej instalacji w Europie do składania kompozycji zapachowych, w pełni automatycznej, sterowanej programem komputerowym. W ten sposób gwarantujemy nie tylko najwyższy poziom pracy twórczej ale także precyzyjne wykonanie produktu – doskonałej kompozycji zapachowej z najlepszych składników.

Przygotowaniem oferty dla P.T. Klientów, doborem właściwych kompozycji zapachowych do ich wyrobów, a następnie realizacją zamówień zajmuje się Dział Handlowy. Przygotowana przez nas oferta handlowa to: przystępne ceny, atrakcyjne upusty oraz terminy płatności.

Powiedzcie nam co ma mieć ładny zapach, jeżeli to wiecie powiedzcie nam jaki i nawet „za ile”. To nam wystarczy. Dostarczymy Wam dokładnie to czego potrzebujecie. Czekamy na kontakt

Główny Perfumiarz
Anna Adamowicz

Dodaj komentarz

Tworzymy od 1956 r.