Perfumy skrojone na miarę

Perfumy według indywidualnego wyboru dobrane do zapachu skóry

Wiadomo, że każdy człowiek pachnie inaczej. Zarówno pot, który choć sam bezwonny, pod wpływem żyjących na skórze bakterii, rozkłada się na produkty o nieprzyjemnej woni, jak i wydzieliny gruczołów łojowych dają w sumie jedyny w swoim rodzaju niepowtarzalny zapach. Oczywiście jego intensywność jest związana z cechami fizjologicznymi danej osoby jak i z higieną. Nic jednakże nie może zmienić charakterystycznego zapachu własnego człowieka, czego najlepszym dowodem jest fakt skutecznego poszukiwania śladów przez wytresowane psy. Tylko bliźnięta jednojajowe mogą mieć bardzo podobny zapach ciała, choć i tu mogą wystąpić różnice wynikające ze sposobu życia otoczenia itp.

Stosowane od tysiącleci, w różnych formach, perfumy miały za zadanie albo wtopienie się człowieka w otoczenie, albo wprost przeciwnie wyróżnienie się z grupy. Rzadko jednak brano pod uwagę to, że zapach uzyskany w wyniku zastosowania perfum jest sumą zapachu skóry i użytej w perfumach kompozycji zapachowej.

Te same perfumy na każdej skórze pachną inaczej.

Dlatego też od dłuższego czasu najlepsi perfumiarze na świecie oferują perfumy skrojone na miarę, czyli dobrane do zapachu skóry, cech charakteru, indywidualnych upodobań, sposobu życia itd.

Takie perfumy oferuje również POLLENA-AROMA®. Na podstawie ankiety i próbek zapachu skóry nasze „NOSY” mistrzowie – perfumiarze opracowują kompozycję zapachową (kilka do wyboru), a następnie po dokonaniu wyboru przez zamawiającego POLLENA-AROMA® przygotowuje extrait (ok. 30%) perfumy (ok.20%), eau de parfum (10-15%) lub wodę toaletową (5%). W nawiasach podano stężenia kompozycji zapachowej w roztworze alkoholowym wyrobu.

Woda Królowej Węgier

Przykładem szczególnych perfum reprezentujących najwyższy poziom jakości jest Woda Królowej Węgier unikalna replika XIV wiecznych perfum w artystycznym skórzanym etui z okuciami z metali szlachetnych i bursztynami (każde etui wykonane indywidualnie na zamówienie). Unikalne zapachy reprezentują również nasze perfumy „Larendogra”. w stylu Wody Królowej Węgier, oraz dla Panów „Cardamon for Men”.


Woda Królowej WęgierCena opakowania 100 ml Wody Toaletowej od 500 zł, Eau de Parfum od 750 zł, Perfum od 1000 zł, Extrait od 1500 zł.

Tak wykonane perfumy są indywidualną własnością zamawiającego i nie będą udostępniane innym osobom. Dają szansę posiadania niezwykłego niepowtarzalnego zapachu, idealnie dopasowanego do zapachu skóry, z najwyższej jakości składników.Przy kolejnych zakupach tego samego wyrobu udzielamy 30% rabatu.

Współpraca

Dodaj komentarz

Tworzymy od 1956 r.